2A12 T4 Aluminium legering voor de luchtvaart en ruimtevaart Ronde staaf Hoge sterkte GB/T 3191 Standaard vliegtuigstructuur Ø8-250mm
Productdetails:
| Plaats van herkomst: | Guangdong, China |
| Merknaam: | WNRLN |
| Certificering: | ISO 9001:2015, GB/T 3191 |
| Modelnummer: | 2A12-T4-RB |
Betalen & Verzenden Algemene voorwaarden:
| Min. bestelaantal: | 500 kg |
|---|---|
| Prijs: | USD 3.2-5.8 / kg |
| Verpakking Details: | PVC-verpakking van exportkwaliteit met houten pallet, vochtbestendige verpakking, zeewaardige verzen |
| Levertijd: | 5 werkdagen voor voorraad, 15-25 dagen voor productie |
| Betalingscondities: | T/T, L/C, Western Union |
| Levering vermogen: | 200 Metrische tonnen per maand |
|
Gedetailleerde informatie |
|||
| Legering: | 2A12 | Woedeaanval: | T4 |
|---|---|---|---|
| Diameterbereik: | 8 mm - 250 mm | Treksterkte: | ≥425 MPa |
| Opbrengststerkte: | ≥ 275 MPa | Standaard: | GB/T 3191, HB 5204 |
| Vorm: | Ronde staaf | ||
| Markeren: | 2A12 T4 ruimtevaart ronde staaf,Chinees standaard vliegtuigaluminium,2A12 legeringskolf met hoge sterkte |
||
Productomschrijving
2A12-T4 aluminium legering ronde staaf is de Chinese standaard equivalent van 2024 legering, veel gebruikt in binnenlandse ruimtevaartprogramma's en geëxporteerd naar internationale markten.Met zijn uitstekende sterkte eigenschappen en vermoeidheid weerstand, voldoet aan de specificaties GB/T 3191 en HB 5204 voor structurele onderdelen van luchtvaartuigen.
- gelijk aan de internationale legering 2024
- Treksterkte: ≥425 MPa
- Uitstekende vermoeidheidsbestendigheid
- Goed bewerkbaar in T4 temper
- Concurrerende prijzen voor ruimtevaartprojecten
| legering | 2A12 (Al-Cu-Mg) |
|---|---|
| Temperatuur | T4 |
| Diameter Range | 8 mm - 250 mm |
| Lange | 1000 mm - 6000 mm |
| Kracht van de opbrengst | ≥ 275 MPa |
| Verlenging | ≥ 10% |
Vliegtuigskleren, romp, vleugelonderdelen, ruimtevaartonderdelen, militaire uitrusting, mechanische onderdelen met hoge spanningen.




