1050 H14 Aluminiumplatte staaf van elektrische kwaliteit met 99,5% zuiverheid, 62% IACS-geleidbaarheid en 229 W/m·K thermische geleidbaarheid voor transformatorwikkelingen
Productdetails:
| Plaats van herkomst: | Guangdong, China |
| Merknaam: | WNRLN |
| Certificering: | ISO 9001:2015 |
| Modelnummer: | 1050-H14-EFB |
Betalen & Verzenden Algemene voorwaarden:
| Min. bestelaantal: | 500 kg |
|---|---|
| Prijs: | USD 3.2-5.8 / kg |
| Verpakking Details: | PVC-verpakking van exportkwaliteit met houten pallet, vochtbestendige verpakking, zeewaardige verzen |
| Levertijd: | 5 werkdagen voor voorraad, 15-25 dagen voor productie |
| Betalingscondities: | T/T,L/C,Western Union |
| Levering vermogen: | 200 Metrische tonnen per maand |
|
Gedetailleerde informatie |
|||
| Legering: | 1050 | Woedeaanval: | H14 |
|---|---|---|---|
| Dikte bereik: | 0,5 mm - 50 mm | Zuiverheid: | Al ≥99,50% |
| Geleidbaarheid: | 62% IACS | Thermische geleidbaarheid: | 229 W/m·K |
| Vorm: | Vlakke balk | ||
| Markeren: | 1050 H14 elektrische platte staaf,transformatorwikkelingslegering,zeer zuivere geleidende platte staaf |
||
Productomschrijving
1050 H14 Aluminium legering van elektrische kwaliteit Flat Bar 99.5 Pure High Conductivity Transformer Winding Power Distribution
Productoverzicht
1050-H14 aluminium legering platte staaf (99,5% minimum aluminium gehalte) biedt de hoogste elektrische geleidbaarheid van alle aluminium legering op ongeveer 62% IACS. Ideaal voor transformator spoelen,elektriciteitsdistributiesystemen, en elektrische toepassingen die een maximale geleidbaarheid met uitstekende vormbaarheid vereisen.
Belangrijkste kenmerken
- 990,5% aluminium met een minimale zuiverheid
- Elektrische geleidbaarheid: 62% IACS
- Uitstekende thermische geleidbaarheid: 229 W/m·K
- Superieure vormbaarheid voor wikkelen en buigen
- Hoge corrosiebestendigheid
Technische specificaties
| legering | 1050 (Al ≥ 99,50%) |
|---|---|
| Temperatuur | H14 |
| Diktebereik | 0.5 mm - 50 mm |
| Breedtebereik | 20 mm - 300 mm |
| Treksterkte | 105-145 MPa |
| Leidingkracht | 62% IACS |
Toepassingen
- met een breedte van niet meer dan 50 mm
- Busbarsystemen
- Componenten van schakelaars
- Verdeling van elektriciteit
- Kabelbekleding
- Elektrische behuizingen
- Warmteafzuigers
Wilt u meer details over dit product weten




