3003 H14 Aluminium platte staaf met uitstekende vormbaarheid en goede lasbaarheid voor algemene plaatwerk
Productdetails:
| Plaats van herkomst: | Guangdong, China |
| Merknaam: | WNRLN |
| Certificering: | ISO 9001:2015 |
| Modelnummer: | 3003-H14-FB |
Betalen & Verzenden Algemene voorwaarden:
| Min. bestelaantal: | 500 kg |
|---|---|
| Prijs: | USD 3.2-5.8 / kg |
| Verpakking Details: | PVC-verpakking van exportkwaliteit met houten pallet, vochtbestendige verpakking, zeewaardige verzen |
| Levertijd: | 5 werkdagen voor voorraad, 15-25 dagen voor productie |
| Betalingscondities: | T/T, L/C, Western Union |
| Levering vermogen: | 200 Metrische tonnen per maand |
|
Gedetailleerde informatie |
|||
| Legering: | 3003 | Woedeaanval: | H14 |
|---|---|---|---|
| Dikte bereik: | 0.3mm - 100mm | Treksterkte: | 140-180 MPa |
| Verlenging: | ≥10% | Vormbaarheid: | Uitstekend |
| Vorm: | Vlakke balk | ||
| Markeren: | 3003 H14 commerciële platte staaf,aluminium staaf voor algemeen gebruik,vormbare lasbare platte staaf van gelegeerd materiaal |
||
Productomschrijving
3003 H14 Commerciële aluminiumlegering Vlakke staaf Algemeen Doel Plaat Metalen dakbedekking Goede vormbaarheid Lasbaarheid
Productoverzicht
3003-H14 aluminium legering platte staaf is een veelgebruikt commercieel materiaal dat uitstekende corrosiebestendigheid, matige sterkte en uitstekende werkbaarheid biedt.met een gewicht van niet meer dan 10 kgHet biedt 20% hogere sterkte dan de serie 1100 en behoudt tegelijkertijd een uitstekende vormbaarheid voor algemene fabricage.
Belangrijkste kenmerken
- 20% sterker dan aluminium van de serie 1100
- Uitstekende corrosiebestendigheid
- Superieure vormbaarheid voor buigen en stempelen
- Goede lasbaarheid door alle methoden
- Kosteneffectief voor algemene toepassingen
Technische specificaties
| legering | 3003 (Al-Mn-Cu) |
|---|---|
| Temperatuur | H14 |
| Diktebereik | 0.3 mm - 100 mm |
| Breedtebereik | 20 mm - 300 mm |
| Treksterkte | 140-180 MPa |
| Verlenging | ≥ 10% |
Toepassingen
- dakplaten
- Gaten
- Chemische apparatuur
- Verpakkingstanks
- Algemeen plaatwerk
- Keukenapparatuur
- warmtewisselaars
Wilt u meer details over dit product weten




